La 7 ani distanta apare si Dansul Dragonilor p3, meme-ul canalului moare pentru a se naste meme-ul cu P4 š Va multumesc pentru rabdarea si sper sa va placa.
Siteul oficial: https://www.incaceva.ro
Podcastul pe Spotify: https://open.spotify.com/show/4qkE7yik4jk44ONf6CsLbQ
Pentru noutatile pe canal:
ā· FACEBOOK: http://facebook.com/incaceva
ā· INSTAGRAM: http://www.instagram.com/incaceva
Join the beersquad aka niste beri pe luna:
ā· https://patreon.com/incaceva
ā· https://ko-fi.com/realincaceva
ā· Comunitate: https://www.youtube.com/channel/UC2mQg-zkQaT5T1Q6AUz052Q/join
Linkuri de afiliere fara efort:
emag: https://l.profitshare.ro/l/9109989
fashion days: https://l.profitshare.ro/l/9109992
Camera: https://l.profitshare.ro/l/7369388
Microfon: https://l.profitshare.ro/l/7369397
sursa







A man keeps his word!
Pentru cei ce s-au Ć®ndoit…Ć®ntr-un fel aveau dreptate:))) Merci pt episod!
Dansul dragonilor partea 4, cand?
In sfarsit!š š š Cand am vazut primele parti, nici nu stiam de carti!
š±š³
CĆ¢nd am auzit happy throning la finalul clipului parcÄ a Ć®nceput Linkin park la finalul Transformers
Ćn sfĆ¢rČit š¤©
" Let's fucking go "
Cand apare dansul dragonilor partea 4 ? šš
Eu am intrat doar pentru comentarii š GOT a apus demult
O sa fim aici in 2035 pt partea a patra
Au Ć®nceput 2 rÄzboaie Či o pandemie de la ultimul clip š
CĆ¢nd au trecut 7 ani š®..
Pana ai pus tu… am si citit Fire & Blood.
Ćn aČteptarea acestui video am citit carteaš
Wth? Asta nu trebuia sa se intample niciodata
Nu pot sa cred, literalmente primul contact pe care l am avut cu got si asoiaf o fost aceasta serie, dupa aceea misoparut interesant si am zis sa ma uit la serialul got, nu si habar ce bucrie pt mine ca continui seria
It's finally over, guys! Acum cÄ avem Dansul Dragonilor poate se pune Či Martin la treabÄ..
The end is near
Bine mariusee
N-am crezut cÄ voi prinde ziua asta
Nu pot sa cred ce-mi vad ochii!š
The meme is dead š. Multumesc si astept cu nerabdare urmatoarea parte, indiferent ca e gata in 2 luni sau 2 ani.
ce se intampla? legenda a devenit realitate…
O datÄ bunul Dumnezeu sÄ mai faci Či tu un video cu lumea westerosului š
WHATTTTTTT !
Thanks!
Unde o pot vedea š¢
Nu a apÄrut nu ?
The meme is gone… but we finally have it! Congrats! ā¤
Nu mi vine sa cred ca traiesc acest moment. Ty Marius
Abia aČtept sÄ mai treacÄ urmÄtorii 7 ani šš